Sağlığınız İçin Tuğla'yı Seçin

Tokat Tuğla Fabrikası

       Tokat Tuğla Fabrikası, 1986 yılında Tokat'ta faaliyetine başladı. Tuğla ürünleri alanında öncü firma olma vizyonu ile sektöre değer katan Tokat Tuğla Fabrikası’nın ürün yelpazesinde her türlü tuğla çeşidi bulunmaktadır. Talep halinde projeye özel tuğla üretimi de yapılabilmektedir. Tokat başta olmak üzere bölgenin en büyük tuğla üretim tesislerinden birine sahip olan Tokat Tuğla Fabrikası, tuğla üretim aşamalarında yeni trendlere uygun ve kaliteli ürünlere odaklanmaktadır. Asmolen tuğla, blok tuğla, ateş tuğla, baca tuğlası, pres tuğla, taban tuğlası, izolasyon tuğlası, kiremit, restorasyon ve harman tuğlası gibi farklı türlerdeki tuğlaların imalatından sevkiyatına kadar her aşamada alanında uzman bir kadro barındırmaktadır. Tuğla üretiminde kalite ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.
       Üstün nitelikle ürünlerle sektörde adından söz ettiren Tokat Tuğla Fabrikası, uzun ömürlü, kullanışlı, kolay uygulanabilir ve güvenli tuğla ürünleri sunmaktadır. Projelere uygun olarak farklı ebatlarda tuğla çözümleri üreterek, uzmanı olduğu tuğla ürünlerinde pazarın seçkin firmaları arasına adını yazdırmıştır.
       Tokat Tuğla Fabrikası, müşterilerinin her türlü tuğla ihtiyacını karşılayabilecek gerekli teknik donanıma ve üretim alanlarına sahiptir. Üretimde birinci sınıf hammaddeler tercih edilmektedir. Bünyesinde ürünlerin iyileştirilmesi ve yeni ürünler geliştirilmesi için uzman bir ekip barındırmaktadır.
       Ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedefleyen Tokat Tuğla Fabrikası, TSE ve CE belgeleri ile kalite standartlarını korumaktadır.